Riga Junior Open

No Tags | Jaunumi | Riga Junior Open nav komentāru

Šajā nedēļas nogalē no 4.līdz 6.decembrim Rīgā pulcēsies junioru komandas no Vācija, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, lai sacenstos junioru kērlinga turnīrā Riga Junior Open 2015.

Desmit komandas ir sadalītas divās grupās, kur aizvadīs viena apļa spēles. Grupu uzvarētāji sacentīsies par pirmo vietu, otro vietu ieguvēji par trešo vietu, trešo vietu ieguvēji par piekto vietu un ceturto vietu ieguvēji attiecīgi par septīto vietu.
Sacensību mērķis ir dot iespēju Latvijas izlases junioru komandām sacensties ar spēcīgiem vienaudžiem. No Latvijas šogad startēs rekordliels dalībnieku skaits – trīs puišu un divas meiteņu komandas. Savukārt no ārvalstu komandām jāatzīmē Vācijas puišu izlase (komandas skips tikko notikušajā Eiropas kērlinga čempionātā vīriešu konkurencē otrā numura pozīcijā izcīnīja augsto 6. vietu), Vācijas meiteņu izlase (komandas skips Eiropas kērlinga čempionātā sieviešu konkurencē bija rezerves spēlētājs komandai, kas izcīnīja augsto 7. vietu), strauji progresējošā Lietuvas puišu komanda, kā arī Igaunijas jauktās komandas, kas piedalīsies 2016. gada Jaunatnes Olimpiskajās spēles.
Sacensību balvu fonds ir 300 EUR. Uzvarētāji izcīnīs 150 EUR, otrās vietas ieguvēji – 100 EUR, bet trešās vietas ieguvēji attiecīgi 50 EUR.
Spēļu grafiks pieejams šeit. Spēļu rezultāti un kopvērtējums būs pieejams Latvijas Kērlinga asociācijas mājaslapā www.curling.lv, kā arī video tiešraides webkamerās www.livestream.com/kerlings/ vai izmantojot tiešraides pogu mūsu mājas lapā.
Turnīrs tiek rīkots otro gadu pēc kārtas un tā organizators ir Latvijas Kērlinga asociācija. Pagājušā gadā par uzvarētājiem kļuva Igaunijas meiteņu junioru izlase, kas finālā pārspēja Krievijas puišu komandu. Savukārt trešo vietu izcīnīja Lietuvas puišu komanda.
Spēles tiks aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku iela 121H. Ieeja ir bez maksas.
Nāciet atbalstīt mūsējos!