Par pasaules čempioniem kļūst Kanāda

No Tags | Jaunumi | Par pasaules čempioniem kļūst Kanāda nav komentāru

Svētdien par pasaules čempioniem vīriešu konkurencē kļuva Kanādas izlase ar tās kapteini (skipu) Kevin Koe priekšgalā, līdz ar to nodrošinot Kanādai arī pirmos maksimāli iespējamos olimpiskos ieskaites punktus. Finālā Kanāda ar 5:3 pārspēja Dānijas izlasi, kas nupat vēl novembrī izcīnīja tiesības atkal startēt Eiropas čempionāta A grupā un ceļazīmi uz Pasaules čempionātu. Nebūtu skaļi teikts – neviens necerēja redzēt Dāniju spēlējam finālā.

Kanāda nebija guvusi zelta medaļas Pasaules čempionātā kopš 2012.gada. Ja katrs no Kanādas izlases spēlētājiem var lepoties ar jau vismaz otro Pasaules čempionāta zelta medaļu, tikmēr Dānijas izlase ir guvusi savas valsts vēsturisko pirmo medaļu, izcīnot sudraba medaļu!

Spēlē par trešo vietu pārāka izrādījās ASV izlases komanda, kas arī šoreiz izrādījās pārāka par Japānas komandu ar 8:6. Spēle bija saspringta, īpaši ņemot vērā iepriekšējās dienas spēli starp šīm pašām komandām. Liela daļa kērlinga sabiedrības uzskata, ka iepriekšējās spēles laikā ASV kapteinis (skips) John Shuster rīkojies pretēji ētikas normām, kas izsauca arī skatītāju svilpšanu un neapmierinātību pēc izspēles.