Darbadienu līgas adidas group posma jaunākie rezutlāti

No Tags | Jaunumi | Darbadienu līgas adidas group posma jaunākie rezutlāti nav komentāru

Darbadienu līgas adidas group posms lēnām tuvojas noslēgumam. Aizvadītas vairākas spēles un arī komandai Rudzīšu Kērlinga klubs sīvā cīņā neizdodas sagādāt komandai NICOLL/Regža pirmo zaudējumu. Savukārt komandai MADE izdevies tikt pie pirmās uzvaras, pārspējot komandu Laimīgie. Līdz ar to visas komandas ir guvušas vismaz pa vienai uzvarai.
Šī brīža spēļu rezultati
Nākamās spēles pirmdien (31.oktobrī) starp komandu Maziņās un NICOLL/Regža, bet uz blakus celiņa tiksies Laimīgie un Rudzīšu Kērlinga klubs.
Darbadienu līgas posmi tiek aizvadīti:
                                 adidas group posms – 29.08.2016.-14.11.2016.
                                 2.posms – 20.11.2016.-20.02.2016.
                                 TARZĀNA posms – 01.03.2017.-05.05.2017.

adidas Baltics SIA ir adidas koncerna sastāvā esoša tirdzniecības un mārketinga sabiedrība. Galvenais uzņēmuma mērķis Baltijas tirgū ir izplatīt un pārdot adidas un Reebok produktus. Tas tiek panākts, cieši sadarbojoties ar lielākajām sporta preču mazumtirdzniecības sabiedrībām un veicot mazumtirdzniecību savos veikalos. Galvenais birojs Baltijas tirgum atrodas Rīgā, Toma ielā 4. Filiāles ir gan Tallinā, gan Viļņā lai maksimāli efektīvi varētu apkalpot arī Igaunijas un Lietuvas klientus.Baltijā šobrīd ir atvērti kopumā 6 mazumtirdzniecības “outlet” veikali. Kā arī sadarbojamies ar Lietuvas kapitālsabiedrībām franšīzes jomā, kas ļauj adidas un Reebok zīmolus šobrīd tirgot jau 10 specializētos veikalos Baltijā.

Mums, adidas Grupā strādājošiem, mīlestība uz sportu nosaka to, kas mēs esam un ko darām. Katru dienu. Mūsu grupas zīmoli unikālā veidā papildina viens otru ļaujot atlētiem uzrādīt labākus rezultātus, labāk spēlēt, labāk justies. Mūsu produkti sasniedz jaunus rekordus, uzstāda virzienus, veido vēsturi. Katru dienu. Visā pasaulē. Laipni lūgti adidas Grupā.

Siguldas Piedzīvojumu parks „Tarzāns” ir lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks Baltijā.
Izbaudi vairākas atrakcijas no piedzīvojumu parka piedāvājuma: Tarzāna šķēršļu trases ar vairāk nekā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, Tarzāna bērnu šķēršļu parks, rodeļu trase, kas darbojas uz amerikāņu kalniņu principa un ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 40km/h, pirmais un modernākais krēslu pacēlājs Baltijā, katapulta, kurā var izbaudīt paātrinājumu un uzlidot 20 m. augstumā, Džungļu kāpiens 20 m. augstumā un 22 m augstais Džungļu lēciens ar 7 m. brīvo kritienu, Trakais rotors kas ripo lejup no kalna, milzu šūpoles, kurās izbaudīt iespaidīgu izšūpošanos, loka šaušana, brīvdabas pneimatiskā un peintbola šautuve, kameršļūkšana, gumijlēkšanas batuti, piepūšamās atrakcijas.
Vairāk informācijas: http://www.tarzans.lv
Darbadienu līgas atbalstītāji:
image004   logo suveniriem-01     kerlinga_halles_logo_100px