Darbadienu līgas PURENN posms ieiet noslēguma fāzē

No Tags | Jaunumi | Darbadienu līgas PURENN posms ieiet noslēguma fāzē nav komentāru

Darbadienu līgas PURENN posms tuvojas noslēgumam. Atlikušās spēles būs ļoti svarīgas, jo komandu izkārtojums šobrīd tabulā ļoti blīvs. Lai gan joprojām vadībā komanda Laimīgie, uzvara posmā nebūt nav nodrošināta. Komanda Pārtija guvusi savus pirmos punktus, neļaujot tos izcīnīt komandai Alliance. Līdz ar to komandai Alliance atlikusi vairs tikai viena iespēja izcīnīt punktus pirmdien spēlē pret komandu NICOLL/Regža, kur joprojām traumas dēļ nespēlē skips.

Rezultāti – PURENN posms

Spēļu grafiks PURENN posms

Nākošajam Veselības Fabrika posmam var pieteikties līdz š.g. 1.novembrim. Sīkāk lasiet – informāciju 

PURENN Latvijā radīta, cilvēkiem draudzīgu, sertificētu un ekoloģisku sadzīves produktu līnija, ko iedvesmojis mūsu ziemeļu dabas spēks. Plašajā ekolīdzekļu klāstā ietilpst viss mājas solim nepieciešamais: trauku mazgāšanai, stikla un logu tīrīšanai, veļas kopšanai, dažādu virsmu
apstrādei un citām ikdienišķām vajadzībām.
PURENN produktu sastāvdaļas ir ne vien ekoloģiskas, bet draudzīgas visai ģimenei, ieskaitot mājdzīvniekus. PURENN ir parūpējušies, lai produktu sastāvs būtu saudzīgs ādai. Kvalitāti garantē EcoControl sertifikāts.
Ja mēs kaut ko ņemam no dabas, tad mums tai arī jādod un jārūpējas par tīru vidi, citādi dabas dāsnums reiz izsīks. Tāpēc visi PURENN produkti izstrādāti bez liekiem piejaukumiem, lai tie atkal varētu iekļauties dabas apritē. Nodrošinot ilgtspēju visam, ko darām, mēs domājam ne tikai par savām mājām, bet arī par Latviju, pasauli un nākamajām paaudzēm.

Veselības Fabrika ir sporta klubs jebkuram vecumam un dažādai fiziskajai sagatavotībai.

Divi atlētiski cilvēki – sieviete un vīrietis – tas ir fitnesa kluba Veselības Fabrika vizuālais simbols. Gluži kā savulaik divi strādnieku proletariāta censoņi ar sirpi un āmuru fonā … Jā, tieši ar šo 20. gadsimta 50 – to, 60 – to gadu vīziju saistīta Veselības Fabrikas vizuālā simbolika, lai tādējādi ar ironiska piesitiena palīdzību vēstītu par šīs vietas saikni ar leģendāro VEF fabrikas būvi. Arī Veselības Fabrikas vizuālais veidols – vide un interjers, veidots tā, lai līdzās mūsdienu dizaina vienkāršajām formām un tīrajiem krāsu laukumiem tajā jaustos arī vecās fabrikas vēsturiskā garša. Šeit katrs vingrotājs atradīs sev atbilstošu aktivitāti – grupu nodarbībās, trenažieru zālē vai individuālajos treniņos. Gan pasaules slavenās LesMills, TRX nodarbības, gan mūsu treneru oriģinālnodarbības sniegs gandarījumu un palīdzēs sasniegt sportiskos mērķus.

Makss un Morics esam aizrautīgu cilvēku komanda, kas zina garšīgu picu pagatavošanas noslēpumus, prot aši cept un žigli piegādāt, kā arī ieteikt piemērotākās picas katrai gaumei.
Mūsu picas garšos tiem, kuri, līdzīgi kā visiem zināmie nebēdņi Makss un Morics, allaž ir gatavi iestiprināties pirms vai pēc jauniem piedzīvojumiem un pozitīviem nedarbiem.
Zvanot pa tālruni 20003737 vai pasūtot kāroto mūsu mājaslapā, Tu tiksi pie karstām un smaržīgām picām, kas ceptas no pašu raudzētas mīklas un pildītas ar daudz un dažādām garšīgām lietām.