Sporta klubs “OB” komandas triumfē Rīgas čempionātā

No Tags | Jaunumi | No Comments on Sporta klubs “OB” komandas triumfē Rīgas čempionātā

No š.g. 10. līdz 12.novembrim Kērlinga hallē norisinājās Rīgas atklātais kērlinga čempionāts 2017, kurā piedalījās 9 sieviešu un 7 vīriešu komandas.

Sieviešu konkurencē 1.vietu ieguva NICOLL / Regža, kas sīvā cīņā ar 5:4 pārspēja komandu SKOB / Kāpostiņa. Savukārt trešo vietu ieguva komanda JKK / Rudzīte, kas ar pārliecinošu rezultātu 10:1 uzvarēja komandu VKK / Millere no Ventspils.

Kopvērtējums_sieviešu_konkurencē

1. vieta NICOLL / Regža – Evita Regža, Anete Zābere, Dace Regža, Vineta Smilga, Jeļena Rudzīte, treneris Ansis Regža
2. vieta SKOB / Kāpostiņa – Elēna Kāpostiņa, Dace Zīle, Iluta Linde, Maija Prozoroviča, Dace Spilnere-Pūciņa
3. vieta JKK / Rudzīte – Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Ieva Palma, Rasa Brūna, treneris Artis Zentelis
4. vieta VKK / Millere
5. vieta Mača
6. vieta KKR / Saulgrieze
7. vieta SKOB / Stabulniece
8. vieta VKK / Salmiņa

9. TKK / Bremane

Vīriešu konkurencē finālā uzvarēja komanda SKOB /Regža, kas sīvā cīņā ar 5:4 pārspēja komandu CC Riga / Trukšāns. Savukārt trešo vietu izcīnīja komanda JKK / Rēdlihs, kas saspringtā galotnē ar 9:7 uzvarēja komandu Bērziņš.

Kopvērtējums_vīriešu_konkurencē

1.vieta SKOB / Regža – Ansis Regža, Pēteris Šveisbergs, Aivars Gavars, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis
2.vieta CC Riga / Trukšāns – Mārtiņš Trukšāns, Ainārs Gulbis, Rihards Jeske, Sandris Buholcs
3.vieta JKK / Rēdlihs – Jānis Rēdlihs, Edgars Linužs, Modris Vītoliņš, Virginius Baronas, Aivis Krimskis
4. vieta Bērziņš
5. vieta KK Rīga / Vonda
6. vieta TKK / Bremanis
7. vieta VKK / Salmiņš

Paldies ledus meistaram Artūram !

Paldies fotogrāfam Zigismundam Zālmanim par finālspēļu iemūžināšanu fotoattēlos! Visas bildes tuvākajā laikā tiks ievietotas sadaļā “Galerija”.

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par finansiālo atbalstu!