Silvanols Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem 2017.gadā noslēdzies!

No Tags | Jaunumi | Silvanols Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem 2017.gadā noslēdzies! nav komentāru

19.novembrī notika Sporta klubs “OB” rīkotais – SILVANOLS Mixed Doubles izaicinājuma kauss junioriem 3.posms. Par uzvarētājiem kļuva Zane Ilze Brakovska / Veronika Apse. APSVEICAM!!! 

Turnīrā piedalījās meitenes no junioru izlases, juniori no meiteņu un puišu junioru komandas un citi Jauniešu apmācības spēlētāji. Apbrīnojamākais metiens noteikti pieder Betijai – no visai bezcerīgas situācijas -1 panākts labvēlīgs rezultāts +2. Zanei izdevās vienīgajai lielisks LSD metiens, kad mērlente nebija jāizmanto, jo akmens pilnībā nosedza mājas centru! Ja uzvarētājs un otrās vietas ieguvējs bija zināms nepārprotami, tad uz trešo vietu pretendēja visi trīs atlikušie pāri. Izšķirošais bija LSD rādītājs.

Vietu sadalījums :

  1. Zane Ilze Brakovska / Veronika Apse
  2. Rēzija Ieviņa / Krišs Vonda
  3. Betija Gulbe / Elīza Stabulniece
  4. Anna Frančeska Guste / Ričards Vonda
  5. Megija Anna Graumane / Markuss Ozoliņš

Trešā posma rezultāti

Līdz ar šo posma izskaņu tika noskaidroti arī veiksmīgākie juniori kopvērtējumā. Puišiem veiksmīgāko trijnieks : 1. Krišs Vonda, 2. Markuss Ozoliņš, 3. Markuss Salmiņš. Savukārt meitenēm : 1. Zane Ilze Brakovska, 2. Betija Gulbe, 3. Madara Bremane. APSVEICAM !

kopvērtējums pēc 3.posma

Liels paldies mūsu draugiem Silvanols un īpaši Oskaram Gobam, Kārums un īpaši Ievai Bērziņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai! Turnīrs notiek, pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles atbalstam!

Bildes no turnīra aplūkojamas sadaļā “Galerija”.

Tiekamies jau 2018.gadā!

Sporta klubs “OB”