Amatieru līgas 5.posms

No Tags | Jaunumi | Amatieru līgas 5.posms nav komentāru

Nedēļas nogalē kārtējais Amatieru līgas piektais posms. Tajā kā jau ierasts redzēsim ne tikai Latvijas komandas, bet arī komandas no Lietuvas. Komanda NICOLL/Regža un RKK/Kāpostiņa turpina gatavoties Latvijas čempionātam, savukārt Lietuvas komandas Lietuvas čempionātam, kas nākošā gada martā norisināsies Kērlinga hallē. Komandu vidū arī mūsu junioru komandas Jaunība un Pārtija, kas apņēmušās parādīt sīvu konkurenci junioru izlases komandām Latvijas čempionātā, kas tiks aizvadīts marta mēnesī. Savukārt senioru čempionātam gatavojas komanda SKOB/Regža un TKK/Seniori.

Spēļu grafiks : AL-5

Komandas krāj punktus katrā posmā, lai sezonas beigās noskaidrotu veiksmīgākās komandas. Šobrīd labāko trijnieks ir attiecīgi : SKOB/Regža, KKR/Vonda un NICOLL/Regža. Arī spēlētāji krāj punktus individuāli ar tiesībām piedalīties vairākās komandās vienlaicīgi. Šobrīd veiksmīgākie – Ansis Regža, Pēteris Šveisbergs, Ineta Mača un Aivars Purmalis.

Kopvērtējums pēc aizvadītiem 4 posmiem : AL kopvertejums 2017_14.11.2017.

Arī 2017/2018 sezonā Amatieru līgā paredzēti 10 posmi. Dalības maksa par 2 spēlēm ir 80 EUR. Vairāk informācijas : amatieru liga 2017_2018

Foto : Zigismunds Zalmanis