Noslēdzies LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kausa junioriem 1.posms

No Tags | Jaunumi | Noslēdzies LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kausa junioriem 1.posms nav komentāru

28.janvārī notika Sporta klubs “OB” rīkotais – LONGGO Mixed Doubles izaicinājuma kauss junioriem 1.posms. Par uzvarētājiem kļuva Elīza Stabulniece un Reinis Jučers, kas guva uzvaras visās trīs spēlēs. APSVEICAM!!! 

Turnīrā piedalījās meitenes no junioru izlases, meitenes un puiši no junioru komandām un citi Jauniešu apmācības spēlētāji. Annai Lasmanei izdevās lieliska debija – 2.vieta kopā ar Zani Ilzi Brakovsku. Abām arī lielisks LSD rādītājs – vairāk kā uz pusi mazāks nekā citiem pāriem !!  Otrās līdz ceturtās vietas sadalījums šoreiz tika noteikts pēc LSD rādītājiem, jo visi pāri savā starpā nebija spēlējuši. Savukārt 5. un 6.vietas sadalījumu savstarpējās spēles iznākums.

Vietu sadalījums pēc punktiem un LSD rādītāja :

  1. Elīza Stabulniece / Reinis Jučers
  2. Zane Ilze Brakovska / Anna Lasmane
  3. Betija Gulbe / Deivids Jēkabsons
  4. Anna Frančeska Guste / Ričards Vonda
  5. Megija Anna Graumane / Katrīna Gaidule
  6. Rēzija Ieviņa / Krišs Vonda
  7. Evelīna Barone / Markuss Ozoliņš

Spēļu_rezultāti

Līdz ar šo posmu uzsākta arī cīņa par vietu sadalījumu kopvērtējumā. Pavisam sezonas otrajā pusē būs 4 posmi, tātad vēl 3 aizraujošas brīvdienas vēl priekšā 17.februārī, 4.martā un 29.aprīlī. 17.februārī vietu skaits ierobežots, tāpēc nenokavē pieteikšanos! Savu dalību jau pieteikuši : Anna Lasmane un Ērika Bitmete, Ričards Vonda, Krišs Vonda un Reinis Jučers. Vēl palikušas tikai 9 vietas!

Kopvērtējums pēc 1.posma

Informācija par turnīru

Liels paldies mūsu draugiem LONGGO un īpaši Ievai Palmai un Baibai Kauliņai, Kārums un īpaši Ievai Bērziņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai! Turnīrs notiek, pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles finansiālam atbalstam!

Bildes no turnīra aplūkojamas sadaļā “Galerija”.

Tiekamies jau 17.februārī!

Sporta klubs “OB”