Noslēdzies LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kausa 3.posms

No Tags | Jaunumi | Noslēdzies LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kausa 3.posms nav komentāru

4.martā notika Sporta klubs “OB” rīkotais – LONGGO Mixed Doubles Izaicinājuma kauss junioriem 3.posms. Par uzvarētājiem kļuva Betija Gulbe un Ričards Vonda. APSVEICAM!!! 

Turnīrā piedalījās meitenes no junioru izlases, meitenes un puiši no junioru komandām, māsa un brālis no Ventspils un citi Jauniešu apmācības spēlētāji. Robertam Reinim Buncim lieliska debija – 4.vieta kopā ar Markusu Salmiņu no Ventspils. Labākie LSD kopsummā arī šoreiz uzvarētāji – ievērojami labāks rādītājs pār sekotājiem. Labākais LSD metiens izdevās Annai Frančeskai Gustei – nebija nepieciešama pat mērlente! Otrās līdz ceturtās vietas sadalījumu noteica LSD rādītājs, jo visas komandas savā starpā nebija spēlējušas. Jau otro reizi pilnīgi visiem pāriem izdodas tikt pie punktiem, jo bija arī neizšķirts spēles iznākums.

Vietu sadalījums :

  1. Betija Gulbe / Ričards Vonda
  2. Ērika Patrīcija Bitmete / Reinis Jučers
  3. Veronika Apse / Krišs Vonda
  4. Roberts Reinis Buncis / Markuss Salmiņš
  5. Katrīna Gaidule / Elīza Stabulniece
  6. Anna Frančeska Guste / Sonora Salmiņa
  7. Anna Lasmane / Megija Anna Graumane
  8. Evelīna Barone / Markuss Ozoliņš

3.posma rezultāti

Par katru posmu dalībnieki iegūst punktus un notiek arī cīņa par vietu sadalījumu kopvērtējumā.

Kopvērtējums pēc 3.posma

Pavisam sezonas otrajā pusē būs 4 posmi, tātad vēl viens posms priekšā 29.aprīlī. Piesakies jau tagad – nenokavē! Dalību pieteikuši jau : Ērika Patrīcija Bitmete, Markuss Salmiņš, Anna Lasmane, Evelīna Barone, Betija Gulbe, Krišs Vonda, Ričards Vonda, Reinis Jučers, Roberts Reinis Buncis, Katrīna Gaidule.

Informācija par turnīru

Liels paldies mūsu draugiem LONGGO un īpaši Ievai Palmai un Baibai Kauliņai, VENDEN un kluba biedriem Ansim Regžam un Dacei Regžai! Turnīrs notiek, pateicoties Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles finansiālam atbalstam!

Bildes no turnīra aplūkojamas sadaļā “Galerija”.

Visiem junioriem veiksmi Latvijas čempionātā un tiekamies 29.aprīlī!

Sporta klubs “OB”