Atklāta pieteikšanās Rīgas čempionātam!

No Tags | Jaunumi | Atklāta pieteikšanās Rīgas čempionātam! nav komentāru

Nu jau par tradīciju ir kļuvis RĪGAS ČEMPIONĀTS KĒRLINGĀ, kas ik gadu notiek novembra mēnesī. Pagājušā gadā par čempioniem kļuva NICOLL/Regža sieviešu konkurencē un SKOB/Regža vīriešu konkurencē.

Čempionāta mērķis ir noskaidrot labākās kērlinga komandas Rīgā un Latvijā. Katrai komandai, kura piedalīsies Rīgas čempionātā, ir garantētas divas spēles. Sacensības notiks saskaņā ar WCF (Pasaules Kērlinga Federācija) spēles un sacensību noteikumiem. Lūdzu ņemiet vērā arī grozījumus attiecībā uz slotu galvām! Jebkuras atkāpes no noteikumiem, kas saistītas ar pieteikto komandu skaitu, tiks izziņotas līdz spēļu sākumam.

Čempionāts norisināsies no 2018.gada 16.novembra (spēļu sākums atkarīgs no pieteikto komandu skaita) līdz 2018.gada 18.novembrim Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H.

Dalība bezmaksas!

Komandas vārdiskais pieteikums iesniedzams elektroniski līdz 2018.gada 20.oktobrim pulksten 16:00, nosūtot uz e-pastu: info@kerlingahalle.lv. Lūdzu aizpildiet komandas pieteikuma veidlapa un iesniedziet parakstītu līdz spēļu sākumam.

Sīkāka informācija – info@kerlingahalle.lv vai pa tālruni 27748444. Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit.

Pateicamies  RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTAM par atbalstu un līdzdalību turnīra organizēšanā.