Noslēdzies Rīgas atklātais čempionāts kērlingā

No Tags | Jaunumi | Noslēdzies Rīgas atklātais čempionāts kērlingā nav komentāru

Latvijas svētku laikā, kad staroja Rīga no 16. līdz 18.novembrim, Kērlinga hallē norisinājās devītais Rīgas atklātais čempionāts kērlingā. Sieviešu konkurencē piedalījās 9 komandas, bet vīriešu kokurencē – 10 komandas no visas Latvijas. Par uzvarētājiem kļuva abas Rudzīšu kērlinga kluba komandas Kāpostiņa un Rēdlihs – APSVEICAM!

Sieviešu konkurencē pēc grupu turnīra kārtas tika noskaidrotas labākās četras komandas, kas turpināja cīņu par medaļām. RKK/Kāpostiņas komanda līdz finālam bija guvusi uzvaru visām spēlēs un arī finālā šajā reizē izskatījās pārliecinošāka pār komandu JKK/Rudzīte. Fināla spēlē pēc nospēlētiem 7 endiem RKK/Kāpostiņa svinēja uzvaru ar rezultātu 7:3 un pelnīti tika kronētas par Rīgas čempionēm 2018. Savukārt spēlē par 3.vietu spēles pirmo daļu vadībā bija komanda NICOLL/Regža, bet spēles izskaņā RKK/Saulgrieze spēja panākt neizšķirtu 5:5. Uzvarētājs tika noskaidrots ekstra endā, kur, gūstot 3 punktus, pie bronzas medaļām tika NICOLL/Regža.

Komandas RKK/Kāpostiņa komentārs pēc turnīra : “Lieliska gaisotne, svētku noskaņa. Uz šīs noskaņas fona, komanda parādīja labu sniegumu, kas savukārt ļāva izcīnīt 1.vietu. Paldies par lielisko turnīru, kas katru gadu pulcē daudzas komandas, veicinot kērlinga attīstību.”

Kopvērtējums_sieviešu_konkurencē

1.vieta RKK/Kāpostiņa – Elēna Kāpostiņa, Dace Zīle, Iluta Linde, Maija Prozoroviča, Dace Spilnere-Pūciņa

2.vieta JKK/Rudzīte – Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Zane Brakovska, treneris Artis Zentelis

3.vieta NICOLL/Regža – Evita Regža, Anete Zābere, Vineta Smilga, Jeļena Rudzīte, Ilva Ciemite

4. RKK/Saulgrieze

5. SKOB/Regža

6. SKOB/Stabulniece

7. Trubačs-Boginska

8. I.Bremane

9. VKK/Millere

Vīriešu konkurencē šogad tika mainīta cita izspēles kārtība, lai veicinātu vienlīdzīgākus nosacījumus visām komandām, ņemot vērā pietiekto komandu skaitu. Līdz pusfinālam veiksmīgākās komandas bija CC Rīga/Trukšāns, A.Bremanis, KKR/Vonda un RKK/Rēdlihs. Finālā tikās CC Rīga/Trukšāns un RKK/Rēdlihs. Spēles sākumā vadībā izvirzījās Mārtiņa Trukšāna vadītā komanda, taču pārsvaru nespēja noturēt. Spēles iznākums nebija zināms līdz pat pēdējam akmenim. Diemžēl metiens neizdevās perfekts un pie Rīgas čempionu titula tika komanda RKK/Rēdlihs ar rezultātu 7:6. Arī spēle par trešo vietu bija ļoti līdzīga un tikai veiksmīgāks pēdējais ends ļāva A.Bremanis komandai tikt pie bronzas medaļām ar rezultātu 8:7.

Komandas RKK/Rēdlihs komentārs pēc turnīra : “Visupirms paldies organizatoriem par sarīkotajām sacensībām. Šī gada izspēles kārtība vīriešu turnīram mums likās ļoti veiksmīgs un interesants risinājums. Esam gandarīti, ka fināls izvērtās fināla cienīgs ar aizraujošu spēles gaitu kurā iniciatīvu pārmaiņus ieguva abas komandas, attiecīgi arī spēles pēdējais metiens varēja izšķirt gala rezultātu par labu Mārtiņa komandai, pirmās vietas cena bija aptuveni 1-2 cm. Paldies fināla pretiniekiem par aizraujošo spēli, diemžēl uzvarētājs varēja būt tikai viens, bet, protams, bija patīkamas sajūtas svētku vakaru sākt ar šī gada Rīgas čempionāta uzvarētāju titula izcīnīšanu. No mūsu komandas viedokļa varam izteikt gandarījumu un pateicību, ka šāds turnīrs joprojām ir, mūsuprāt tam ir stabila vieta sezonas kalendārā. Protams šogad žēl, ka mūsu nacionālo izlašu dalībnieki objektīvu iemeslu dēļ nepiedalījās, bet cerams, ka nākošajā gadā izdosies veiksmīgi salāgot Rīgas čempionāta norises laiku ar oficiālajām WCF sacensībām. Paldies vēlreiz un tiekamies nākamo gadu.”

Kopvērtējums_vīriešu_konkurencē

1.vieta RKK/Rēdlihs – Jānis Rēdlihs, Arnis Veidemanis, Jānis Rudzītis, Aivis Krimskis

2.vieta CC Rīga/Trukšāns – Mārtiņš Trukšāns, Sandris Buholcs, Ainārs Gulbis, Artūrs Gerhards

3.vieta A.Bremanis – Andris Bremanis sen., Andris Bremanis jun., Jānis Bremanis, Gundars Bremanis, Gunārs Bremanis

4. KKR/Vonda – Krišs Vonda, Ričards Vonda, Deivids Jēkabsons, Reinis Jučers

5. Vasevičs

6. TKK/Vaivods

7. Bērziņš

8. Kirjans

9. SKOB/Buncis

10. TKK/Zass

Bildes sadaļā “Galerija”.

Paldies ledus meistaram Titam Ralfam Verpakovskim un Arnim Veidemanim !

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par finansiālo atbalstu!

Paldies VENDEN!

Uz tikšanos nākamgad!


No Comments

Leave a comment