Noskaidroti Rīgas atklātā čempionāta kērlingā 2019 uzvarētāji!

No Tags | Jaunumi | Noskaidroti Rīgas atklātā čempionāta kērlingā 2019 uzvarētāji! nav komentāru

No 8.-10.novembrim tika noskaidroti desmitā Rīgas atklātā čempionāta kērlingā uzvarētāji – sieviešu konkurencē JKK/Ieviņa, bet vīriešiem – Junkers Bosch/Smilga – APSVEICAM! 

Dāmām šajā gadā piedalījās 10 komandas, kuru vidū ar komandas no Rīgas, Ventspils un Talsiem. Līdz pusfinālam nokļuva NICOLL/Regža un I.Mačas vadītā komanda, SKOB/Stabulniece un JKK/Ieviņa. Abi pusfināli beidzās līdzīgi – no ekstra enda spēles šķīra pēdējais neveiksmīgs draw metiens. Gan finālā, gan spēlē par 3.vietu junioru meiteņu komandas bija stiprākas pār pieredzējušākiem pretiniekiem, līdz ar to vietu sadalījums uz goda pjedestāla :

 

1. vieta JKK/Ieviņa : Evelīna Barone, Rēzija Ieviņa, Veronika Apse, Ērika Patrīcija Bitmete, Letīcija Ieviņa un trenere Iveta Staša-Šaršūne

 

 

 

 

2. vieta Mača : Ineta Mača, Rasa Lubarte, Ieva Bērziņa, Maija Prozoroviča

 

 

 

 

 

 

3. vieta SKOB/Stabulniece : Elīza Stabulniece, Anna Frančeska Guste, Katrīna Gaidule, Betija Gulbe un trenere Evita Regža

 

 

 

 

JKK/Ieviņa komandas skipa Evelīnas Barones komentārs pēc Rīgas čempionāta : “Turnīrs iesākās ar ļoti tuvu spēli, kur cīņa ilga līdz pat pēdējam akmenim, taču ar katru spēli uzlabojās izpildījums, saspēle un guvām lielāku pārliecību par sevi, kas mūs aizveda līdz uzvarai. Katra no pusfinālā spēlējošajām komandām bija sīvi pretinieki, ne brīdi nevarēja atslābināties, šoreiz mums tas izdevās un šī ir lieliska pieredze pirms Pasaules Junioru B-grupas Čempionāta, uz kuru dosimies jau pavisam drīz.”

Spēļu_rezultāti sievietēm

Fināla_dienas_rezultāti_un_kopvērtējums

Spēļu_grafiks_un rezultāti_sievietēm

Vīriešu konkurencē šogad piedalījās 12 komandas no Rīgas, Ventspils un Talsiem. Visi pusfināla dalībnieki savā grupā tika pie 2 uzvarām, līdz ar to pirmajā pusfinālā tikās KKR/Vonda un RKK/Rudzītis. Junioru puiši ar pārliecinošu rezultātu nopelnīja vietu finālā. Savukārt otrajā pusfinālā starp Junkers Bosch/Smilga un SKOB/Regža finālists tika noskaidrots tikai ekstra endā, kur SKOB/Regža neizdevās otro reizi spēlē nozagt punktu un finālā vietu nodrošināja Junkers Bosch/Smilga. Spēle par trešo vietu pagalam neveiksmīga izrādījās RKK/Rudzītis komandai, kas sestajā endā iegūstot goda punktu, atzina SKOB/Regža parākumu. Arī finālspēle iesākās ar lielu pārsvaru par labu komandai Junkers Bosch/Smilga, bet junioriem izdevās izlīdzināt rezultātu. Izšķirošajā astotajā endā ar lielisku pēdējo metienu uzvaru tomēr svinēja pieredzējušākā komanda – Junkers Bosch/Smilga. Komandas skipa Kārļa Smilgas atskats uz čempionātu : “Paldies organizatoriem un Rīgas Domei par lielisko turnīru! Patīkami pēc garākas pauzes atgriezties Rīgas čempionātā un ar uzvaru turnīrā! Prieks par jaunās paaudzes panākumiem, aug nopietni konkurenti! Uz tikšanos nākamgad!”

 

 

  1. 1. vieta Junkers Bosch/Smilga : Kārlis Smilga, Artis Zentelis, Jānis Vonda, Didzis Pētersons

 

 

 

 

 

2.vieta KKR/Vonda : Krišs Vonda, Reinis Jučers, Deivids Jēkabsons, Ričards Vonda

un trenere Anita Pētersone

 

 

 

 

 

3.vieta SKOB/Regža : Ansis Regža, Jānis Rēdlihs, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis un trenere Dace Regža

 

 

 

 

 

Rezultāti_vīriešiem_A_B_grupa

Rezultāti_vīriešiem_C_D_grupa

Rezultāti_vīriešiem_fināli_kopvērtējums

Rīgas atklāto čempionātu kērlingā 2019 organizē biedrība “Sporta klubs “OB”” ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Foto : Zigismunds Zālmanis