MILZU! Izaicinājuma kausa junioriem 4.posms noslēdzies!

No Tags | Jaunumi | MILZU! Izaicinājuma kausa junioriem 4.posms noslēdzies! nav komentāru

Brīvdienās tika izspēlēts MILZU! Izaicinājuma kausa junioriem 4.posms. Nepārspēti šajā reizē bija Katrīna Gaidule šoreiz pārī ar Eduardu Seļiverstovu – APSVEICAM! Uzvarētājiem pieder arī labākais LSD rādītājs. Savukārt, lai noskaidrotu otrās vietas ieguvējus, bija nepieciešams ņemt vērā papildus rādītāju un līdz ar to pie gardajām balvām tika Lauma Rēdliha un Roberts Reinis Buncis. Trešā vieta attiecīgi Elīzai Stabulniecei un Betijai Gulbei. Liels prieks,  ka

Spēļu rezultāti_4.posms

Pēc ceturtā posma kopvērtējumā meiteņu konkurencē ir nomainījies līderis. Pēc diviem veiksmīgiem posmiem tagad pirmajā vietā Katrīna Gaidule. Bet rezultāti ir tik ļoti blīvi, ka pagaidām pirmās 8 meitenes veiksmīgi nostartējot sezonas otrajā daļā var sagriezt vietu secību kājām gaisā.

Savukārt puišu konkurencē vadībā pārliecinoši Roberts Reinis Buncis ar 32 punktiem (uzvaras trīs pirmajos posmos un otrā vieta ceturtajā posmā), otrajā vietā Ričards Vonda ar 11 punktiem, bet trešais Reinis Jučers ar 10 punktiem. Ja par pirmo vietu pacīnīties ir grūti, tad atlikušo vietu sadalījums ir grūti prognozējams un jebkurš punkts var izrādīties noteicošais.

Kopvērtējums_pēc_4.posma

Jau var pieteikties uz MILZU! Izaicinājuma kausa piekto posmu, kas notiks 15.februārī. Ja vietu skaits posmā būs ierobežots, dalībnieki tiks apstiprināti to pieteikšanās secībā!

Informācija par nākamiem posmiem

Turnīru atbalsta MILZU!, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle un VENDEN!

Informāciju sagatavoja

Sporta klubs “OB”


No Comments

Leave a comment