PURENN LMDGP 3.posmā uzvar R.Lubarte / A.Veidemanis

No Tags | Jaunumi | PURENN LMDGP 3.posmā uzvar R.Lubarte / A.Veidemanis nav komentāru

Šodien notika pirmās 2022.gada sacensības PURENN Latvian Mixed Doubles Grand Prix un par uzvarētājiem kļuva Rasa Lubarte un Arnis Veidemanis – APSVEICAM!

Posmā piedalījās astoņas komandas, kas kā ierasts tika sadalītas 2 grupās. Nepārspēti palika Rasa un Arnis, kas uzvarēja visās trīs spēlēs, divas no kurām ekstra endā. Pirmajā spēlē jauktais pāris dominēja pār komandu D.Zīle/R.Blaubuks. Otrajā spēlē, panākot izlīdzinājumu 5.endā un iegūstot punktu ekstra endā, uzvarēja D.Regža/ A.Regža. Bet fināla spēlē ekstra endā tika izcīnīta uzvara pār komandu Regža/Freidensons. Fināla spēles gaita bija līdzīga. Te punktu guva viena komanda, te – otra. Abām komandām neveiksmīgs bija arī savs “power play” ends, bet, nozogot vienu punktu ekstra endā, Rasa un Arnis šajā posmā tika pie maksimālā punktu skaita seriāla kopvērtējumā.

Spēlē par trešo vietu tikās L.Rēdliha/J.Rēdlihs un D.Regža/A.Regža. Daces un Anša pieredze šajā disciplīnā dominēja un uzvara pār pretiniekiem ar rezultātu 9:2.

Šis posms tāds ģimenisks, jo puse no komandām bija ar radniecīgām saitēm. Sieva un vīrs : Dace un Ansis, Evija un Edgars; māsa un brālis : Marija un Eduards; mazmeitiņa un vectētiņš : Lauma un Jānis. Gaidām arī citas ģimenes nākamajos posmos!

Vietu sadalījums otrajā posmā :

Vieta Komanda Pukti posmā Vidējais
reitings
Punkti kopā*
1 R.Lubarte / A.Veidemanis 15 4,563 68
2 E.Regža / R.Freidensons 10 46
3 D.Regža / A.Regža 8 37
4 L.Rēdliha / J.Rēdlihs 6 27
5 D.Zīle / R.Blaubuks 4 18
6 M.Seļiverstova / E.Seļiverstovs 3 14
7 I.Bērziņa / D.Usenko 2 9
8 E.Dompalma-Linuža / E.Linužs 1 5

3_posms_LMDGP_2021-22_Results

Nākamais posms notiks š.g. 16.janvārī. Pieteikšanās līdz 7.janvārim.

Sacensības notika zaļajā režīmā bez skatītājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības ierobežojumus un prasības.

Sacensību seriālu atbalsta PURENN Latvia un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

Sporta klubs “OB”


No Comments

Leave a comment