Apsveicam Kristapu Zasu!

No Tags | Jaunumi | Apsveicam Kristapu Zasu! nav komentāru

Kērlingisti ne tikai aktīvi spēlē kērlingu, bet piedalās arī citos pasākumos. Tā šajā nedēļas nogalē tikai 16 gadus jaunais Kristaps Zass kļuva par Baltijas čempionu galda spēlē Catan (“Katanas ieceļotāji). Kristaps uzvarēja 117 dalībnieku konkurencē un vienlaicīgi ar Baltijas čempiona titula iegūšanu, ieguva tiesības doties uz Eiropas čempionātu, kas oktobra beigās norisināsies Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā.

Par regulāru Catan čempionāta dalībnieku ir kļuvis arī kērlingists Renārs Freidensons, kas šoreiz finālčetriniekam nekvalificējās, bet arīdzan ir ieguvis Latvijas čempiona titulu.

Catan spēles ideja – krāj izejmateriālus un tirgojies ar tiem, lai apbūvētu Katanas salu spēlē, kas jau kļuvusi par moderno klasiku. Centies kļūt par dominējošo spēku uz Katanas salas, būvējot ciemus, pilsētas un ceļus! Izvēlies ciematiem stratēģiski pareizu novietojumu, lai iegūtu vajadzīgos izejmateriālus, vai tirgojies ar citiem spēlētājiem! Spēle „Catan“ ir ieguvusi daudzus apbalvojumus un ir kļuvusi par vienu no populārākajām mūsdienu spēlēm, jo tā uzrunā gan pieredzējušus spēļu lietpratējus, gan tos, kam šis hobijs ir jaunatklājums.

Foto: Martins Vilcens


No Comments

Leave a comment