WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup uzvar Krievijas komanda

No Tags | Jaunumi | WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup uzvar Krievijas komanda nav komentāru

No 4. līdz 7.aprīlim norisinājās starptautisks turnīrs “WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup”, kas ir viens no ISS World Mixed Doubles Curling Tour posmiem. Šis ir jubilejas gads, jo turnīrs tiek organizēts desmito gadu pēc kārtas. Par tā uzvarētājiem otro gadu pēc kārtas kļuva Krievijas izlase – Anastasia Moskaleva un Alexander Eremin, kas guva uzvaras visās spēlēs un finālā pārliecinoši pārspēja komandu no Ķīnas – Sijia Liu un Zhaohui Hao. Pēc spēles uzvarētājs A.Eremin apliecināja, ka ir lieliskas sajūtas uzvarēt otro gadu pēc kārtas un īpaši pret stipriem pretiniekiem. Viņš pateicās par turnīra labo organizāciju un labo ledus kvalitāti un novēlēja veiksmi komandām, kas dodas uz Pasaules čempionātu.
Cīņa par trešo vietu izvērtās gana spraiga. Lai gan visu spēli vadībā bija Olimpisko spēļu vicečempioni šveicieši Jenny Perret un Martin Rios. Pēdējā endā (izspēlē) iegūstot 3 punktus spēli izlīdzināja Igaunijas duets Marie Turmann un Harri Lill. Līdz ar to, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešams extra ends, kur Olimpisko medaļu ieguvēji pierādīja savu spēku un svinēja uzvaru, iegūstot trešo vietu.
Turnīrā piedalījās 16 komandas no 8 valstīm – Latvija, Igaunija, Lietuva, Krievija, Baltkrievija, Šveice, Vācija un Ķīna. Uz ledus spēkiem mērojās vairākas nacionālās izlases, tai skaitā, Latvijas un 2018.gada Olimpisko spēļu sudraba medaļu ieguvēji no Šveices Jenny Perret un Martin Rios.
Komandas tika sadalītas četrās grupās, kur tika aizvadīts apļa turnīrs. Cīņa par goda pjedestālu turpinājā katras grupas divas labākās komandas. Diemžēl Latvijas komandām pietrūka spēka, lai iekļūtu starp astoņām labākajām. Veiksmīgākais latviešu duets tika noskaidrots spēlē par 9.vietu, kurā pāris Anete Zābere un Ansis Regža pārspēja izlases komandu Santu Blumbergu un Ritvaru Gulbi.
Visas spēles norisinājās vienīgajā specializētajā Kērlinga hallē Latvijā – Rīgā, Biķernieku ielā 121H.
Turnīra mājas lapa : http://www.kerlingahalle.lv/lmdcc
Sacensības atbalsta : Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Kērlinga asociācija, Kērlinga halle. Sadarbības partneri: Venden, Isostar, RIJA HOTEL VEF un LIVE RIGA.

 

Informāciju sagatavoja 
Sporta klubs “OB”