Individuālajā čempionātā uzvar Ansis Regža!

No Tags | Jaunumi | Individuālajā čempionātā uzvar Ansis Regža! nav komentāru

Kērlinga halles individuālajā čempionātā uzvar Ansis Regža – APSVEICAM!

Ceturtdien norisinājās pēdējās sacensības šajā sezonā – Kērlinga halles individuālais čempionāts. Katram spēlētājam bija jāveic 5 sesijas ar 6 kombinācijām katrā. Savukārt katrai kombinācijai bija divi metieni, no kuriem ieskaitīja labāko. Pēc pirmās sesijas ar divu punktu pārsvaru vadībā bija Agate Regža. Otrā sesija vislabāk padevās Arnim Veidemanim, kas līdz ar to izvirzījās vadībā. Trešajā sesijā visvairāk punktus savāca Ansis Regža un samazināja punktu starpību ar līderi Arni līdz vienam punktam. Ceturtajā sesijā abiem kungiem vienāds punktu skaits, un Arnis joprojām saglabāja līderpozīciju ar punkta pārsvaru. Izšķirošā bija piektā sesija, kur Ansim izdevās izlīdzināt punktu skaitu. Vienāda punktu skaita gadījumā izšķirošs bija pēdējās kombinācijas metienos iegūto punktu skaits, kas Ansim bija lielāks par Arni – līdz ar to uzvara Kērlinga halles individuālajā čempionātā!

Vīriešu konkurencē:
1. Ansis Regža (91 punkts)
2. Arnis Veidemanis (91 punkts)

3. Viktors Vasevičs (69 punkti)

Sieviešu konkurencē

  1. Evita Regža (68 punkti)
  2. Agate Regža (65 punkti)
  3. Solvita Pālena-Rozentāle (60 punkti)

Liels prieks par debitantiem junioriem. Jāatzīmē Agates lieliskais sniegums, kas bija vien viena veiksmīga metiena attālumā no 1.vietas kopvērtējumā sievietēm. Jāatzīmē arī Kriša Gnutona drosme piedalīties šajā disciplīnā, aizvadot vien otro sezonu uz kērlinga ledus.

Tāpat liels prieks par ledus meistaru Ralfu, kas pievienojās dalībniekiem, parādot lielisku sniegumu. Komandas, vai jums nav nepieciešams spēlētājs?

Rezultāti

Kombinācijas

Zonu sadalījums


No Comments

Leave a comment