Svētdien tiks izspēlēts Balticovo Latvian Mixed Doubles Grand Prix 7.posms

No Tags | Jaunumi | Svētdien tiks izspēlēts Balticovo Latvian Mixed Doubles Grand Prix 7.posms nav komentāru

Svētdien tiks aizvadīts jau septītais Balticovo Latvian Mixed Doubles Grand Prix posms. Kā ierasts tajā piedalīsies 8 jauktie pāri no Latvijas un Lietuvas.

Šajā svētdienā uz ledus redzēsim jaunos Latvijas čempionus – Daci un Ansi – un vice čempionus Katrīnu un Robertu. Par punktiem kopvērtējumā cīnīsies arī Jeļena un Jānis, kuri bija spiesti izstāties no cīņas par Latvijas čempiona titulu. Viesos pie mums būs Lietuvas pagājušā gada čempioni Lina un Donatas, kas gatavojas savam jaukto pāru čempionātam. Uz ledus tāpat redzēsim nu jau ierasto virknējumu Elēnu ar Dmitriju un Sanitu ar Jānis. Tāpat uz ledus kāps Dace ar Viktoru, kuram šis būs pirmais jaukto pāru turnīrs šajā sezonā, un Evija ar Edgaru, kuri savu roku jaukto pāru disciplīnā jau ir izmēģinājuši.

2024-03-03 schedule

Posma uzvarētāji tiks pie vērtīgām balvām no Balticovo. Uzņēmuma piedāvātie produkti ir veselīgi un tādus var radīt tikai veselas vistas drošā vidē. Tas ir Balticovo galvenais jauninājumu dzinulis – gādāt, lai Balticovo kopīgā darba rezultāts būtu drošs un vērtīgs.

Balticovo_LMDGP_kopvertejums

Latvian_MD_Grand_Prix_2023-24_info_LAT

Turnīru atbalsta Balticovo un Kērlinga halle. Īpašs paldies arī Robertam Blaubukam.

Sporta klubs “OB”


No Comments

Leave a comment